Banner ACM 16
Lot # 122
Zecche Italiane. Messina. Filippo II. 1554-1598. 4 Tarì 1664. Sigle IP MP. Ag. SP. 19. Peso gr. 10,55. Diametro mm. 29. BB+. Patina scura.