Banner Varesi 86
Dritto moneta
Dritto
Lot # 1412
INDIA - Bengal Presidency - A NOME DI SHAH ALAH II Rupia (1830-1833) Calcutta Ag 12,40 g 27 mm • Bella patina SPL