Banner BRUMUS Numismatica - Asta Elettronica XIV
Lot # 470

Alhucemas Island (spagna). 25 pesetas 2014. Ni/Ac. SPL/FDC. In oblò.

Starting price: € 1
Number of bids: 1
Sold: € 1