We don’t send in USA / ENGLAND / RUSSIA / CHINA / JAPAN.
Massimino II d'Aia (310-313), AE D. Follis.(5,60gr. – 25mm.). R.\: GENIO CAESARIS; qSPL-BB. Bel modulo. Ottima patina!