We don’t send in USA / ENGLAND / RUSSIA / CHINA / JAPAN.
EUGENIO (392-394), Treveri. AE Nummus (0,86gr, - 11 mm 11.). D.\: D N EVGENI VS P F AVG; R.\: VICTORIA AVGGG [? TR]. RIC 108. BB. R3. Ottima la patina. (ex Bertolami Fine Arts).