Banner Antivm E-Live 46
Lot # 428
GERMANIA. Terzo Reich (1933-1945). 1 Reichsmark 1933-E, Muldenhütten. NI. Aquila spiegata. R/ Valore e data. KM 78; AKS 36; Jaeger 354. BB-SPL