Banner Artemide 73E
Lot # 1033
Messina. Guglielmo I (1154-1166). Follaro concavo c. 1155-1156. Sp. 99; Travaini 1995 302; D'Andrea-Contreras (Normans) 338. AE. 1.66 g. 16 mm. Patina verde. qBB/BB.