Banner Artemide 73E
Lot # 1049
Messina. Corrado I di Svevia (1250-1254). Denaro. Sp. 155; Travaini 1993 52; D'Andrea 204. MI. 0.63 g. 15.5 mm. Patina verde. Bel BB/BB.
Starting price: € 30
Number of bids: 1
Sold: € 30