Banner Artemide 73E
Lot # 1066
Napoli. Carlo II di Spagna (1674-1700). Carlino 1685, sigla IM. P/R 30; MIR (Napoli) 301/3. AG. 2.76 g. 23 mm. Leggera patina dorata. BB.
Starting price: € 50
Number of bids: 11
Sold: € 110