Banner Artemide 73E
Lot # 994
Brindisi. Federico II di Svevia (1197-1250). Mezzo denaro 1248. Sp. 147; Travaini 1993 47a; D'Andrea 186. MI. 0.49 g. 15.5 mm. R. Insolita patina verde polverosa. qSPL.
Starting price: € 100
Number of bids: 1
Sold: € 100