Banner Nomisma 43 E-Live
Lot # 1219
FRANCIA Napoleone III (1852-1870) 20 Cents 1860 BB - KM 778; Gad. 305 AG (1,00) SPL
Starting price: € 50
B.P.: 21.63%
Closing on: 2026-01-26 13:00:00 Roma time