Banner Nomisma 43 E-Live
Lot # 1240
GERMANIA Prussia - Guglielmo II (1888-1918) 5 Marchi 1914 - KM 536 AG (g 27,77) Bellissima patina SPL+
Starting price: € 50
B.P.: 21.63%
Closing on: 2026-01-26 13:00:00 Roma time