Dritto moneta
Dritto
Lot # 3961
LOTTI - Savoia 2 lire 1923-1924-1925-1926 e lira 1922-1923-1924-1928 - Lotto di 8 monete BB÷SPL
Starting price: € 10
Current bid: € 12