Dritto moneta
Dritto
Lot # 3982
LOTTI - Repubblica Italiana 50 lire 1958-1959-1960-1961-1964-1966 (2)-1967 - Lotto di 8 monete in oblò cartonato SPL÷FDC
Starting price: € 60
Current bid: € 90