Lot # 878
ESTERE - MAROCCO - Abd al Haziz (1894-1908) - 10 Mazunas 1320 Fs Kr. 17.3; Lec. 82 CU Sigillata PCGS Enviromental Damage-XF Detail BB-SPL
Starting price: € 15
Current bid: € 15