Lot # 881
ESTERE - MAROCCO - Abd al Haziz (1894-1908) - 10 Mazunas 1321 Bi Lec. 87 CU Sigillata PCGS MS61BN SPL-FDC
Starting price: € 20
Current bid: € 20