Lot # 889
ESTERE - MAROCCO - Abd al Haziz (1894-1908) - 5 Mazunas 1321 Pa Kr. 16.3; Lec. 62 CU Sigillata PCGS AU50 BB-SPL
Starting price: € 15
Current bid: € 15