Lot # 905
ESTERE - MAROCCO - Yusuf (1912-1927) - 5 Mazunas 1330 Pa Kr. 28.1; Lec. 65 CU Sigillata PCGS Cleaned -AU Detail BB-SPL
Starting price: € 15