Banner Antivm E-Live 48
Lot # 282
SAVOIA. Carlo Felice (1821-1831). 5 Lire 1826, Torino. AR (24.86g). Testa nuda a destra. R/ Stemma coronato. Gigante 44. C. BB/SPL
Starting price: € 20
Currently: € 40
Number of bids: 5
Minimum bid: € 45
Closing on: 2026-02-08 09:30:00 Roma time