Banner Antivm E-Live 48
Lot # 434
AFGHANISTAN ? (XIX secolo). Falus. CU (9.31g). Spada. R/ Foglia. Cf. KM 37. BB
Starting price: € 5
Currently: € 5
Number of bids: 1
Minimum bid: € 7
Closing on: 2026-02-08 09:30:00 Roma time