Banner Brumus Numismatica Asta XI
Lot # 81

Augusto (27 a.C. - 14), Lugdunum. AR Denarius (3,90 gr – 18 mm.). D.\: CAESAR AVGVSTVS DIVI F PATER PATRIAE. R.\: C L CAESARES AVGVSTI F COS DESIG PRINC IVVENT. I figli Gaius e Lucius. RIC² 207. qSPL/BB. NC.