AUSTRIA FRANCESCO GIUSEPPE I 20 CORONA 1902 AU. 6,79 GR. SPL+/FDC
€ 410
Minimum bid: € 410
B.P.: 17.50%
Closing on: 2024-05-29 14:30:00 Roma time