Asta LIVE: https://nomisma-aste.bidinside.com/la/login.php
Clemente XI (1700-1721) Giulio An. VIII - Munt. 95 AG (g 2,95) Ex asta NAC 35 del 2-3/12/2006, lotto 465. BB-SPL