We don’t send in USA / ENGLAND / RUSSIA / CHINA / JAPAN.
GIULIA MAMAEA (235). Roma. AE sestertius (17,66 gr. - 31 mm.). R.\: IVNO AVGVSTAE. RIC 683. BB+. Ottima patina brown.