We don’t send in USA / ENGLAND / RUSSIA / CHINA / JAPAN.
ALESSANDRO SEVERO (222-235). Roma. AE Sestertius (30 mm. – 18,09 gr.). R.\: PAX AVGVSTI. BB/qBB. Ottima patina verde.