Banner Artemide 73E
Lot # 1010
Firenze. Repubblica (Sec. XIII-1532). Tessera mercantile, XIV sec. AE. 4.8 g. 23 mm. BB.
Starting price: € 60
Number of bids: 3
Sold: € 70