Banner Artemide 73E
Lot # 1061
Napoli. Roberto d'Angiò (1309-1343). Gigliato. P/R 1/2; MIR (Napoli) 28. AG. 3.95 g. 28 mm. Leggera patina dorata. qSPL.
Starting price: € 80
Number of bids: 3
Sold: € 90