Banner Artemide 73E
Lot # 977
Aquileia. Ludovico I della Torre (1359-1365). Denaro. CNI 6/9; MIR (Triv., Istria, Dalm. ed Alb.) 46. AG. 0.76 g. 18.5 mm. R. Patina riposata. qBB/BB.
Starting price: € 30
Number of bids: 4
Sold: € 45