Banner Artemide 73E
Lot # 979
Aquileia. Filippo d'Alencon (1381-1387). Denaro. CNI 1/8; MIR (Triv., Istria, Dalm. ed Alb.) 51. AG. 0.77 g. 18 mm. Residui. Patina riposata. BB.
Starting price: € 30
Number of bids: 4
Sold: € 55