Banner Marcoccia 17
Lot # 1230
GRAN BRETAGNA MEDAGLIA 1815 HENRY WILLIAM PAGET THE CHARGE OF THE HEAVY CAVARLY AT WATERLOO AE 39 GR. 41 MM. FDC (PATINATA)