Banner Numismatica Picena Asta 11
Lot # 342
Innocenzo XII (1691-1700). Roma. Giulio 1699 anno IX AG gr. 3,04. Muntoni 62. Berman 2264. MIR 2156/2. Patina di medagliere, q.SPL