Banner Numismatica Picena Asta 12
Lot # 441
Fano. Lotto di cinque monete. Paolo III (1534-1549). Quattrino MI. Pio IV (1559-1565). Quattrino MI. Pio V (1566-1572). Quattrino MI. Gregorio XIII (1572-1585). Quattrino MI. Sisto V (1585-1590). Quattrino MI (R). Da BB a q.SPL