Banner Artemide 62E
Lot # 807
Messina. Ruggero II (1105-1154). Follaro, 1127-1140. Sp. 77; Travaini 1995 192; D'Andrea-Contreras (Normans) 227. AE. 0.56 g. 13.00 mm. Patina verde. BB.