Asta LIVE: https://nomisma-aste.bidinside.com/la/login.php
VENEZIA Alvise III Mocenigo (1722-1732) Osella 1724 An. III - Pao. 207 AG (g 9,71) R Hairlines nei campi. BB-SPL