Banner Numismatica Picena Asta 11
Lot # 329
Pio IV (1559-1565). Roma. Giulio (armetta Girolamo Ceuli) AG gr. 3,15. Muntoni 33. Berman 1066. MIR 1055/14. Patina di medagliere, q.SPL