Banner Artemide LXIV
Video thumbnail
Lot # 648
Serbia. Peter I (1903-1918). 50 Para 1915. Without designer name. With privy marks. KM 24.4. AR. 2.49 g. 18 mm. Light golden patina. As struck. FDC.